Кубок по настільному тенісу

Турнір на Кубок підприємства по настільному тенісу в парному розряді завершився!

У змаганні взяли участь команди-представники апарату управління; відділу автоматики, технологічного і електротехнічного відділів напряму наземних інженерних споруд; відділ кошторисів і ПОС; а також технологи і зв'язківці напряму магістральних газопроводів і ГРС.

В ході турніру всі учасники показали гідний рівень гри, але у фіналі справедливо зустрілися лише кращі. За право володіння перехідним Кубком підприємства билися команди електротехнічного відділу (пара - Олександр Даценко, Руслан Згоба) і відділу автоматики (пара - Олександр Цилепа, Євгеній Карпенко).

3:0! – такий підсумок фіналу на користь хлопців з електротехнічного відділу!

PV9PPYNfs7ZdH6z8
oP9yM9TY7NXJepDD
mbnYy4PhfTKR8hOG
TLTwB0EnStPnGUJX
RccqIqhC0UDqeBVl
CpPQrvBu6S39wISO

Публічна інформація:

01.10.2021 Рекомендаційний лист від ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" АТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ» повідомляє про отримання від ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ" позитивної оцінки якості виконаних фахівцями АТ «ІВП «ВНІПІТРАНСГАЗ» проєктно-вишукувальних робіт по об’єкту «Реконструкція компресорної станції «Диканька» Диканського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів по вул. Куйбишева, 65, смт. Диканька, Полтавської обл.., 38500». (Стадія ТЕО) (Будівельні роботи та поточний ремонт).   докладніше...
Річна інформація емітента цінних паперів за 2013 рiк Файл докладніше...

Новини компанії:

29.11.2021 Авторський нагляд за будівництвом по об'єкту: "Реконструкція газорозподільної станції "Червоний Яр" в адміністративних межах Червоноярської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області

За результатами проведених відкритих торгів https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-10-27-006911-a   укладено договір на виконання авторського нагляду за будівництвом по об'єкту: "Реконструкція газорозподільної станції "Червоний Яр" в адміністративних межах Червоноярської сільської ради Кіровоградського району Кіровоградської області".

Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"

докладніше...
28.10.2021 Проектно-вишукувальні роботи по об’єкту: "Будівництво установки катодного захисту на км 120,383 магістрального газопроводу "Диканька - Кременчук - Кривий Ріг" в Кременчуцькому районі Полтавської області"

За результатами проведених відкритих торгів https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-09-13-008853-b   укладено договір на виконання проектно-вишукувальних робіт по об’єкту: "Будівництво установки катодного захисту на км 120,383 магістрального газопроводу "Диканька - Кременчук - Кривий Ріг" в Кременчуцькому районі Полтавської області".

Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"

докладніше...